QMRA (Kvantový magnetický rezonančný analyzátor)

je prevratný projekt moderných technológií, súvisiaci s medicínskou a bioinformatickou elektronickou technikou. Je to technológia založená na kvantovej medicíne a vedeckých analýzach slabých magnetických polí ľudských buniek kolektivizovaných do pokročilého elektronického zariadenia. Analyzátor vie vypracovať obraz ľudského zdravia a identifikovať Vaše hlavné zdravotné problémy. Na základe získaných výsledkov Vám vie analyzátor vyvodiť odporúčanie na vhodnú liečbu. Tento inovatívny prístroj je individuálny sprievodca komplexným zdravotným poradenstvom a aktualizovanými zdravotnými vedami. Svojimi vlastnosťami a prednosťami je komplexný, neinvazívny, praktický, jednoduchý, rýchly a ekonomický.

Bol vyvinutý po mnohých rokoch skúmania 100 miliónov klinických štúdií lekárskymi a počítačovými odborníkmi. Jeho presnosť je 85-90%.

Ako to prebieha?

Vyšetrenie nie je nepríjemné a je úplne bezbolestné. Nemusíte sa vyzliekať, držíte v ruke len senzor. Trvá to len pár minút.Prístroj Vám vyhodnotí až 38 správ a 261 analýz tela:

1. Kardiovaskulárne (srdcové) a cerebrovaskulárne (mozgovo-cievne) ochorenia: 15 analýz
2. Gastrointestinálne (žalúdočné) funkcie: 5 analýz
3. Funkcia pečene: 5 analýz
4. Funkcia žlčníka: 5 analýz
5. Funkcia pankreasu: 3 analýzy
6. Funkcia obličiek: 4 analýzy
7. Funkcia pľúc: 4 analýzy
8. Mozgový nerv: 5 analýz
9. Kostná choroba: 4 analýzy
10. Minerálová hustota kostí: 5 analýz
11. Reumatoidná kostná choroba: 5 analýz
12. Krvný cukor - cukrovka: 3 analýzy
13. Základná fyzická kvalita: 5 analýz
14. Ľudský toxín: 4 analýzy
15. Stopové prvky: 19 analýz
16. Prostata: 3 analýzy
17. Sexuálne funkcie u mužov: 3 analýzy
18. Koža: 10 analýz
19. Endokrinný systém: 7 analýz
20. Imunitný systém: 9 analýz
21. Aminokyselina: 10 analýz
22. Ťažké kovy: 7 analýz
23. Alergia: 13 analýz
24. Oko: 8 analýz
25. Koenzýmy: 6 analýz
26. Vitamíny: 10 analýz
27. Index rastu kostí: 5 analýz
28. Gynekológia: 9 analýz
29. Prsník: 5 analýz
30. Prvky človeka: 6 komplexných správ
31. Obezita: 5 analýz
32. Kolagén: 14 analýz
33. Kanály a kolaterály (meridiány): 16 analýz
34. Pulz srdca a mozgu: 9 analýz
35. Lipidy v krvi: 7 analýz
36. Spermie a semeno: 4 analýzy
37. Menštruačný cyklus: 4 analýzy
38. Kompozitná správa - súhrn zdravotných problémov

Vzorovú správu vyšetrenia si môžete stiahnuť TU .

Tieto parametre poukazujú na Váš zdravotný stav a dokážu indikovať aj nábehy na niektoré choroby. Pri podozreniach na vážnejší problém, príp. potreby vylúčenia problému, vieme podľa výsledkov klienta nasmerovať k správnemu špecialistovi na ďalšie vyšetrenie.

Prístroj QMRA sa neodporúča používať:

- ľuďom s kardiostimulátorom, alebo inými batériami poháňanými implantátmi
- ľuďom s transplantovanými orgánmi
- epileptikom
- tehotným, alebo dojčiacim ženám
- deťom do 8 rokov

Ak ste v tejto kategórii, odporúčame Vám vyšetrenie na prístroji ANESA, ktoré je bez obmedzení.

Aká je cena vyšetrenia a čo za to dostanete?

Za akciovú cenu 15 € dostanete:
- vytlačenú kompozitnú správu (súhrn výsledkov)
- vysvetlíme Vám a skonzultujeme výsledky kompozitnej správy
- pošleme Vám celkovú správu na email, alebo skopírujeme na USB kľúč
- zmeráme Vám tuk, svaly, vodu (a. i.) s prístrojom TANITA v hodnote 15 € grátis
- odporučíme Vám riešenia Vašich zdravotných problémov s možnosťou zvýhodneného kontrolného vyšetrenia

Teoretický princíp fungovania

Ľudské telo je tvorené veľkým množstvom buniek, ktoré sa nachádzajú v neustálom cykle rastu, vývoju, diferenciácie, regenerácie a zániku. Bunky sa obnovujú vlastným delením tzv. bunkovým delením. Za sekundu sa v ľudskom tele rozdelí približne 25 000 000 buniek. Rýchlosť delenia krvných buniek sa pohybuje okolo 100 000 000 za sekundu. Počas procesu delenia a rastu, jadrá a mimo jadrové elektróny, základné časti bunky s elektrinou, vytvárajú vysokorýchlostné pohyby a zmeny. Zatiaľ čo sú elektromagnetické vlny vyžarované nepretržite. Tieto elektromagnetické vlny sa v ľudskom tele nachádzajú v rôznych špecifických stavoch, v zdravom, poškodenom a zničenom stave. Rôzne stavy korešpondujú rôznymi elektromagnetickými vlnami. Ak zistíme o aký stav týchto elektromagnetických vĺn ide môžme skontrolovať ľudské telo.

V kvantovej oblasti medicíny, je základnou príčinou ochorenia ľudí zmena usporiadania a obehov elektrónov, čo spôsobuje zmenu atómov, v dôsledku čoho dochádza k biologickým makromolekulovým zmenám. Tieto zmeny postupne vyvolajú zmeny v bunkách a tie zas zmeny v orgánoch. Týmito prebiehajúcimi zmenami elektrónu sa začnú meniť aj jeho elektromagnetické vlny. Energia zmien elektromagnetických vín, ktorých zmeny sú spôsobené rôznymi stavmi ochorení a výživy, je veľmi slabá, zvyčajne len z úrovne nanogauss na microgauss.

Frekvencia a energia magnetických polí je meraná držaním senzora v ruke a porovnávaním so spektrom štandardných kvantových ochorení a ukazovateľov živín, pričom je prístrojom znásobovaná a prenášaná do počítača, potom je kvantová hodnota zmenená z negatívnej na pozitívny výstup. Veľkosť kvantovej hodnoty označuje povahu a charakter ochorenia ako aj úroveň živín. Napokon sú zistené výsledky riešené lekármi. Napríklad, rakovinové bunky sú odlišné ako normálne zdravé bunky, tak isto aj vysielané elektromagnetické vlny týchto buniek majú inú intenzitu ako elektromagnetické vlny zdravých buniek.

Funguje to na podobnom princípe ako počúvanie rádia. Vo vzduchu sa nachádza veľa rôznych bezdrôtových sietí, pokiaľ chceme počúvať určitú stanicu, musíme aj rádio prestaviť na rovnakú frekvenciu, dôsledkom čoho vznikajú rezonancie. Kvantová rezonancia je základom aj tohto princípu. Počas kvantového rezonančného testovania nádoru sú vysielané štandardné vlny rakovinových buniek. Ak sa v ľudskom tele nachádzajú rakovinové bunky, nastanú rezonancie a prístroj detekuje signály. Čím väčšie bude množstvo týchto rakovinových buniek, tým intenzívnejší bude signál a kvantové hodnoty budú negatívne. V prípade, že sa v ľudskom tele rakovinové bunky nenachádzajú, rezonancie nenastanú a kvantové hodnoty budú pozitívne.


Nájdete nás:

Palkovičova 10
Bratislava

Kontakt

email:
telefón: 0911 800 011
0917 178 398